beading decoupage haft kolczyki komplety kontakt

poniedziałek, 15 lipca 2013

Skrzyneczka Hello kitty i pierwsze "shabby hic"

Ostatnio mam troszkę roboty, więc trudno znaleźć chwilkę na wrzucenie zdjęć, a zaległości mam sporo. Dziś przedstawię Wam dwie skrzyneczki zamówione przez mała Olę i jej mamę Anetę :) Pozdrawiam przy okazji :)

Ola jak przystało na małą księżniczkę lubi się stroić. Już nieraz zamawiała u mnie kolczyki. Przyszła więc pora na swój osobisty kuferek, w którym będzie mogła schować wszystkie swoje skarby. Jak każda mała dziewczynka kocha róż i kotka Hello Kitty :) Motyw i kolor pudełka był więc niezaprzeczalny :) Efekt widać poniżej.Mama pozadrościła córce pudełka i zamówiła sobie własny kuferek :) Tutaj pozostawiła mi dowolność kolorystyczną, istotne były tu tylko róże :) - ulubiony kwiat, więc kuferek bez niego nie miałby tego uroku :)
Użyłam serwetki ze znanym wam już motywem róży, tym razem jednak, przykleiłam serwetkę również na boku kuferka.Nowością są tu również przetarcia, które wykonałam za pomocą metody shabby chic. Pokochałam tą metodę i zobaczycie ją u mnie jeszcze nie raz :)
Jeśli spodobało Wam się któreś pudełko,  chętnych zapraszam na meila. Ze względu na planowany urlop w połowie sierpnia, zamówienia przyjmuję tym razem tylko do 31 lipca :)

3 komentarze:

  1. piękne są oby dwa pudełka

    OdpowiedzUsuń
  2. Wsoaniałe skrzyneczki. Ta z hello kitty jest obłędna. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń