beading decoupage haft kolczyki komplety kontakt

czwartek, 13 grudnia 2012

Gratuluje kolejnego komentarza :)

Dziękuje dziewczyny za zrozumienie. Moja pierwsza wymianka, może nie musi być idealna, ale z racji Świąt chciałabym, żeby żadna z nas była nieszczęśliwa z powodu braku prezentu :) Ilonko dziękuje ci za szczere słowa, strasznie miło mi się zrobiło :)


Przechodząc do głównego tematu posta chciałabym pogratulować kolejnej osobie złapanie już 450 komentarza. Zwyciężczynią jest Wiola . Gratuluje i życzę powodzenia w losowaniu nagrody głównej :) Muszę zacząć już nad nią powoli myśleć, bo został tylko jeden komentarz do złapania, liczony podwójnie w losowaniu. 

A już za kilka dni zrobi się na blogu świątecznie. Podsumowanie wymianki i prezentacja Waszych prezentów na pewno zrobi odpowiedni nastrój. Tworzycie cuda!
Pochwalę się również jakie ja prezenty stworzyłam dla moich przyjaciół i rodziny, będzie też trochę biżuterii, dajcie mi tylko odrobinkę czasu na ogarnięcie tego. Buziaki!

4 komentarze:

 1. Gratulacje dla Aliny :)

  Jeśli mogę???...To czy mi się w oczach miesza,czy Alina jest podpisana pod 400 komentarzem,a Wiola pod 450??? Jeśli nie mam racji-to sorki,uznaj,że tego pytania nie było he he :)Buźki ;)***

  OdpowiedzUsuń
 2. O boszeeee moje niedopatrzenie :P ALina ma 400 komentarz, a teraz wygrała Wiola :)

  OdpowiedzUsuń
 3. :) No porsze nawet nie wiedzalam ze jest taka zabawa;) hehe pozdrawiam i trzymam wiec dla siebie kciuki w losowaniu nagrody glownej :D

  OdpowiedzUsuń
 4. No ciekawe komu się poszczęści :) Ja coś nie mam szczęścia do blogowych konkursów, ale co tam będe czatować na finałowy wpis :)

  OdpowiedzUsuń