beading decoupage haft kolczyki komplety kontakt

piątek, 11 października 2013

Wymianka jesienna u Dekupagekinii

Wzięłam udział w wymiance jesiennej organizowanej przez Kingę.  Moją parą wymiankową została Dusia. Muszę powiedzieć, że już dawno nie miałam tak udanej wymianki, dlatego spieszę, żeby pokazać wszystkim co dostałam od Dusii, i co ja jej wysłałam.

Dusia chciała dostać herbaciarkę, więc przygotowałam dla niej herbaciarkę z hibiskusem :)
Jako niespodziankę przygotowałam chustecznik, który jest bardzo uniwersalnym prezentem. Zawsze się przyda i tworzy swego rodzaju kolejną ozdobę dla domu.A jak już przy ozdobach byłam to nie mogło zabraknąć wazonika :)A oto co przysłała mi Dusia, pozwolę sobie skorzystać ze zdjęcia Dusi:Cudowne pathworkowe poduchy, śliczne motylki i pierścienie na serwetki, zakładki oraz cudne świąteczne dzwoneczki, aż chciało by się je zawiesić :P Jestem bardzoooo zadowolona, raz jeszcze dziękuję Dusiu za wspaniałe prezenty.

8 komentarzy:

 1. Piękne prezenty z obu stron. Naprawdę udana wymianka :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ale tego dużo! najbardziej urzekł mnie chustecznik:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mało powiedziane udana - wspaniała wymianka dziewczyny jeśli bierzecie udział w zabawach traktujcie je poważnie i podarujcie drugiej osobie to - z czego same były byście zadowolone to jest najważniejsze pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za odwiedziny i odcisk palca, wprawdzie wirtualnego, ale zawsze:)
  Cieszę się, że zaglądasz, tak koszmarnie zaniedbałam bloga i cały blogowy świat, że każdy komentarz do wielka radość i jeszcze większe zdziwienie, że ktoś jeszcze zagląda i co więcej, ma chęć podzielić się opinią. Tyle pięknych rzeczy mnie omija, ale może w końcu uda mi się jakoś wziąć w garść i być systematyczną:)
  Pozdrawiam i udanego kiermaszu życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wymianka imponująca! Wspaniałe prezenty.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ ta moja Dusia to szczodra dziewczyna - takie wspaniałości Ci wysłała, muszę upomnieć się o takie poduchy pozdrawiam Babcia Anulka

  OdpowiedzUsuń