beading decoupage haft kolczyki komplety kontakt

czwartek, 14 marca 2013

Rodzina kuraków, koszyczki i pisanki :)

Za jakoś przepraszam, robione w domu, jeszcze przy tym świetle, więc nie miały prawa wyjść wyraźne :( a szkoda, bo nie widać tych kolorów. Ale postaram się jutro nadrobić zaległości na kiermaszu, na który serdecznie Was zapraszam:

15 marzec (piątek)
Klub Kuźnia w Krakowie
os. Złotego Wieku 14
10 -18

Kiermasz Wielkanocny, na którym dostaniecie nie tylko ozdobywielkanocne, ale też biżuterię, szkatułki i inne ręcznie robione przedmioty. Będę tam i ja, i moje kurczaki i zające :) Będzie mi miło jeśli nas odwiedzicie :)

Powoli wracam do normalności i nadrabiam posty, których ostatnio było niewiele. Na samym początku pochwalę się moją 18cm parką: Kwoka i Pan kogut  :) 
 
Prócz powyższych, powstały również kolejne wstążkowe kurczaki i zające. Kurczaki troszkę zmodyfikowałam, są kurczaki w skorupkach (niestety nie uwieczniłam ich na zdjęciu - zapomniałam) i kurczaki w koszyczkach :)


Powstało też dużoooo pisanek 7cm i 10cm. Mniejszych więcej, zdjęcie wkleję następnym razem, natomiast pochwalę się tymi karczochowymi :) Niestety kolory nie wyszły na tych zdjęciach takie, jak są w rzeczywistości, żywe :(
Na sam koniec umyślałam sobie kurczaki w koszyczkach. Tak więc rurki gazetowe poszły w ruch i powstały dwa koszyczki z papierowej wikliny. Odpowiednio przyozdobiłam i powstało coś takiego :)

To tyle nowości. Zapraszam jeszcze raz na jutrzejszy kiermasz, gdzie będzie można zobaczyć, zakupić, zamówić różne ozdoby :)

6 komentarzy:

 1. ale się napracowałaś, cudne wytwory a kwoka i kogut są zabójcze:) powodzenia na kiermaszu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam serdecznie na moje pierwsze Candy :)
  http://eduszka.blogspot.com/2013/03/moje-piersze-candy.html

  Pozdrawiam bardzo serdecznie
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne!!! Bardzo żałuje że nie moge być jutro na kiermasz bo mam straszną ochote na to.

  OdpowiedzUsuń
 4. no to do zobaczenia :) niech moc będzie z Tobą ( i ze mną :P )

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na relację z kiermaszu http://storeko.pl/blog/2013/03/16/wielkanocny-kiermasz-rekodziela-w-krakowie/ pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń